قوانین و مقررات

قوانین و شرایط استفاده از خدمات آموزشی گام کلاس

تاریخ آخرین بروز رسانی قوانین : 30 خرداد ماه 1402

استفاده از سایت گام کلاس ، عضویت در سایت ثبت مشخصات و ورود به محیط سایت گام کلاس ، استفاده از محیط کاری، استفاده از خدمات این سایت ، حضور در کلاسهای مجازی و هرگونه تراکنش واریزی و به طور کلی هر گونه فعالیت در سایت گام کلاس به معنای رویت و مطالعه دقیق این توافقنامه ، آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و اعلام ضمنی موافقت خود با تمام بندهای این توافقنامه می باشد. 

در صورتی که شما با تمام و یا بخشی از این شرایط و قوانین استفاده از سایت موافق نیستید از سایت گام کلاس خارج شوید و از آن استفاده ننمایید.

تعاریف

واژه های کلیدی استفاده شده در شرایط و قوانین استفاده از سایت گام کلاس در معانی زیر است
سایت گام کلاس : یک سایت خدمات رسان آموزشی در بستر اینترنت و فضای مجازی برای ارائه خدمات آموزشی مجازی می باشد.

کاربر : داوطلب یا دانش آموزی که در سایت ثبت نام کرده و از خدمات آموزشی این سایت استفاده می نماید یا بازدیدکننده ای است که بخش های مختلف سایت را مشاهده می نماید
دوره آموزشی : عبارت است کلاس درسی که به صورت برخط برگزار می شود و کاربر آن را مشاهده می نماید یا به صورت ضبط شده در اختیار کاربر قرار می گیرد.

ضوابط عمومی

کلیه اصول و راهبردهای سایت گام کلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران من جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق الذکر و سایر قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود.

حریم خصوصی

سایت گام کلاس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
گام کلاس متعهد می‏‌شود در حد توان امنیت حریم شخصی کاربران را تامین نماید .
کاربر با اطلاع از اینکه هنگام استفاده از سایت گام کلاس ، ممکن است اطلاعاتی شخصی نظیر شماره تلفن ارائه کرده یا اطلاعاتی درباره سطح علمی و مقطع آموزشی خود را ثبت کند و رضایت می دهد گام کلاس اطلاعات هویتی و تماس را در اختیار تیم پشتیبانی قرار می دهد، تا بتوانند درباره درخواستی که دارند، با کاربران تماس بگیرند.
نام کاربری و رمز عبور یا کد یکبار مصرف برای ورود به محیط سایت می باشد و مسئولیت حفظ آن بر عهده استفاده کننده می باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک در حساب کاربری خود، سریعا جهت تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید و سایت گام کلاس را از این فعالیت های مشکوک مطلع نمایید

به روزرسانی سایت

گام کلاس برای بهبود عملکرد خود هر زمان که صلاح بداند می تواند در عملکرد سایت تغییراتی اعمال نماید . این اعمال تغییر ممکن است منجر به اختلال در عملکرد سایت یا غیر فعال شدن سایت برای بازه زمانی کوتاه یا بلندی شود . کاربر با علم به امکان توقف عملکرد سایت از خدمات این سایت استفاده می نمایند و حق هر گونه اعتراض یا جبران خسارت را نسبت به آن از خود ساقط می نمایند.

لینک به خارج از سایت

در صورتی که لینکی درون هر یک از بخشهای سایت گام کلاس وجود داشته باشد به معنی تایید فعالیتها و محتوی آن سایت نمی باشد . هر گونه تراکنش واریزی یا تعهدی احتمالی از سوی آن سایت بر عهده پدید آورندگان آن سایت می باشد و مسئولیت استفاده از خدمات آن سایت تنها متوجه شخص کاربر است

مالکیت معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات گام پیشتاز کسری ( گروه آموزشی مهندس امیر مسعودی ) میباشد.

هرگونه ، کپی برداری و رعایت نکردن حقوق مولفان و اساتید ، شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد.

ضوابط مربوط به کاربران

کلیه کاربرانی که قصد استفاده از محتوا و خدمات گام کلاس را دارند می بایست، ابتدا نسبت به ثبت دقیق و صحیح مشخصات هویتی و عمومی مندرج در سایت گام کلاس اقدام نمایند تا بتوانند از امکانات سایت بهره مند شوند.
نام کاربری و رمز ورود حساب کاربر، کاملا شخصی و محرمانه بوده و کاربر نمی توانند اطلاعات مذکور را در اختیار دیگری قرارداده و یا اجازه استفاده از محتوا و خدمات خریداری شده از شبکه به دیگری بدهند. بطور کلی کاربر مسئول تمامی فعالیت ها، اقدامات و استفاده هایی هستند که با نام کاربری و رمز ورود صورت می پذیرد.
کاربر با ثبت نام و پرداخت هزینه های دوره ، مجوز غیر انحصاری و غیر قابل انتقال بهره برداری از خدمات آموزشی سایت گام کلاس را دریافت می نماید و حق پخش ، کپی و تکثیر محتوای دریافت شده در هیچ محیطی ، هیچ شبکه اجتماعی یا سایت دیگری تحت هیچ عنوانی را نخواهد داشت. بدیهی است در صورت بازنشر محتوای آموزشی یا تخلف از قوانین سایت گام کلاس علاوه بر مسدودی نام کاربری ، حق پیگرد قانونی و مطالبه خسارت حقوقی از طریق مراجع قضایی برای گام کلاس محفوظ می باشد.
اعتبار استفاده از تمامی محتوای گام کلاس (نمونه سوال، آموزش ویدیویی، آموزش صوتی، جزوه و آزمون و …) تا برگزاری کنکور آن سال قابل استفاده خواهد بود.
هر کاربر تنها می تواند یک حساب کاربری در سایت داشته باشد چنانچه کاربری از حسابهای متفاوت استفاده نماید گام کلاس می تواند تمام حسابهای کاربری را مسدود نماید.
کاربر ملزم می باشد از حساب بانکی و کارت عابر بانک متعلق به خود او استفاده نماید یا درصورتی که متعلق به دیگری می باشد باید از مالک حساب بانکی اذن در استفاده از موجودی حساب را داشته باشد .

عودت وجه به علت دلایل شخصی کاربر ، فقط تا قبل از پایان جلسه آموزشی اول هر دوره امکان پذیر می باشد و پس از پایان جلسه آموزشی اول دوره ، تحت هیچ شرایطی امکان استرداد هیچ مبلغی از وجه واریز شده وجود نخواهد داشت و کاربر با پذیرش قطعی این موضوع اقدام به ثبت نام دوره می کند.

عودت وجه به علت استفاده غیر مجاز از حساب دیگری فقط در صورت ارائه رای قطعی مرجع قضایی مبنی بر سو استفاده از حساب بانکی به شرطی که کابر از خدمات سایت استفاده ننموده باشد مقدور خواهد بود در صورتی که شاکی نتواند قبل از استفاده کابر از خدمات سایت دعاوی قضایی خود را به نتیجه برساند موظف است علیه کاربر اقدامات لازم را انجام دهد و در این مورد گام کلاس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

کاربر با علم به اینکه گام کلاس تنها یک سایت آموزشی است در این سایت ثبت نام می نماید گام کلاس هیچ گونه مسئولیتی در قبال قبولی کاربر در امتحانات مدرسه و ورودی دانشگاه نداشته و هرگونه مسئولیت کم کاری در استفاده از محتوای دوره های آموزشی در زمینه موفقیت تحصیلی ، متوجه کاربر خواهد بود.

تغییر شرایط و ضوابط

گام کلاس  می تواند در هر زمان تمام یا بخشی از شرایط و قوانین استفاده از سایت را تغییر دهد تغییرات ایجاد شده فورا در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می شود و از طریق سایت در دسترس کاربر قرار داده میشود. ادامه استفاده از سایت گام کلاس به منزله مطالعه این صفحه ، آگاهی از شرایط جدید و قبول آن می باشد.

شرایط و قوانین موجود در این صفحه آخرین تغییرات مربوط به توافقنامه استفاده از سایت گام کلاس بوده و جایگزین کلیه توافقات قبلی می باشد گام کلاس پیشنهاد می کند یک نسخه چاپی یا الکترونیکی از این توافق نامه را برای ارجاعات بعدی نزد خود نگه دارید.