درباره ما

اطلاعات سایت آموزشی استاد مسعودی

گام کلاس | موسسه آموزشی امیر مسعودی

مجموعه ی گام کلاس (گروه آموزشی مهندس مسعودی) با هدف ارتقاء سطح علمی و موفقیت دانش آموزان متوسطه و همچنین داوطلبان کنکور در سال 1400 تاسیس شد و از بهمن ماه 1400 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد . این مجموعه ضمن بهره بردن از کادر اساتید زبده و حرفه ای در کنار جدیدترین تکنولوژی های آموزش آنلاین و آفلاین در حال رقم زدن فصل جدیدی از آموزش دروس مختلف متوسطه و کنکور می باشد

موسس و بنيانگذار سایت گام كلاس استاد امير مسعودى ، شناخته ترين و با سابقه ترين استاد رياضى و فيزيك ايران در آموزش آنلاين و تلويزيونى هستند كه با ارائه سبكى جديد و روش هاى پاسخگويى سريع ، مهم ترین تمایز گام‌کلاس نسبت به ساير موسسات می باشند.

استفاده از پلتفرم اختصاصی برگزاری کلاس و سیستم هوشمند سنجش وضعیت اینترنت کاربر

این سیستم با جلوگیری از قطعی کلاس و ارائه کلاس آنلاین و همچنین محتوای آفلاین کلاس در قالب سه کیفیت متنوع ، آرامش خیال و ارتباط پایدار با استاد را برای دانش آموز به ارمغان مى آورد.

امکان پرسش و پاسخ با استاد و رفع اشكال در هنگام تدريس آنلاين گام كلاس

از برترى هاى گام كلاس این است که در کلاس های آنلاین گام كلاس دقیقا مانند کلاس های خصوصى حضوری این امکان وجود دارد که با استاد پرسش و پاسخ صورت گیرد. هر زمان و هرجایی از درس که سوالی برایتان پیش آمد می توانید به راحتی هم به صورت صوتی و هم به صورت نوشتاری سوالتان را مطرح کنید تا استاد به شما پاسخ دهد.
در حین کلاس امکان تعامل و ارتباط دو طرفه با استاد درس برای همه دانش آموزان فراهم شده تا به صلاح دید استاد هر درس، بازدهی یادگیری دانش آموزان از این طریق افزایش یابد.

امکان ذخیره فیلم دوره آموزشی

یکی از مهمترین برترى هاى گام کلاس، امکان ذخیره آموزش هاى دوره ها ، در پنل شخصى دانش اموز است.
در هر جلسه ای که دانش آموز ، به هر دلیلی امکان شرکت در کلاس به صورت آنلاین را نداشت و یا نیاز به مرور و مشاهده مجدد جلسه کلاس داشت، می‌تواند از فایل ذخيره شده که در پنل کاربری موجود می باشد به سادگی استفاده کرده و هرچند بار که مایل بود فایل ذخيره شده تدریس هر جلسه را بیینید و مرور کند.

افزايش عدالت آموزشى براى همه ى داوطلبان

گام کلاس به صرفه ترین و در عین حال پر امکانات ترین کلاس آنلاین کشور است که در راستای تحقق عدالت آموزشی ، قدرتمندترين و باکیفیت ترين تدریس های آموزشی را با کم ترین هزینه برای دانش آموزان فراهم کرده است.

پنل كاربرى بسيار حرفه اى و با امكانات متنوع

  • قرار گیری جزوه تدریس هر جلسه در پنل كاربرى شخصى دانش آموز كه وقت و انرژی دانش آموز در کلاس برای بازنویسی محتوای تدریس معلم هدر نرود و یک منبع عالی برای مرور و جمع بندى دروس مى باشد.
  • برگزارى آزمون بصورت هفتگی تا قبل از کنکور در طول دوره آنلاين ، جهت تمرين و تجربه شرایط آزمون و مدیریت زمان كنكور
  • قراردهى تکالیف روزانه در پنل كاربرى شخصى هر دانش آموز جهت افزايش سطح تسلط او بر مطالب تدریس شده بعد از هر جلسه در طی دوره
gc-phone-pack

بعد از تکمیل فرم زیر کارشناسان ما ، در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .