گام آخر برای موفقیت در کنکور اردیبهشت ماه 1403

ویدئوی لایو همایش رایگان تحلیل کنکور اردیبهشت

سوالات کنکور تیر لو رفت ؟

اگه مطابقت هایی که قراردادیم رو دیده باشی ، فکر میکنم به این موضوع پی بردی ! که ما حرف بی ربط نمیزنیم ، قولی نمیدیم که نتونیم پاش وایسیم ، بزار واقعیت رو بگم ! درست فردای کنکور تجربی 1403 استاد مسعودی رو برای بازپرسی احضار کردند !!! چون فکر میکردند ، یا طراح سوال بوده یا به طراح سوال خط داده ، اما طراح سوال تو زمین استاد بازی کرده!

مشاوره رایگان

امیر مسعودی | gc live 3gam immasoudis

گام کلاس رو پایه گذاری کردم با هدف ؟

مجموعه ی گام کلاس  (گروه آموزشی مهندس مسعودی)  با هدف ارتقاء سطح علمی و موفقیت دانش آموزان متوسطه و همچنین داوطلبان کنکور  در سال 1400 تاسیس شد و از بهمن ماه 1400 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد .

این مجموعه ضمن بهره بردن از کادر اساتید زبده و حرفه ای در کنار جدیدترین تکنولوژی های آموزش آنلاین و آفلاین در حال رقم زدن فصل جدیدی از آموزش دروس مختلف متوسطه و کنکور می باشد.
موسس و بنيانگذار سایت گام كلاس استاد امير مسعودى ، مطرح ترين و با سابقه ترين استاد رياضى و فيزيک ايران در آموزش آنلاين  و تلويزيونى هستند كه با ارائه سبكى جديد و روش هاى پاسخگويى سريع ، مهم ترین تمایز گام‌کلاس نسبت به ساير موسسات می باشد.

رتبه های برتر کنکور 1402 همراه استاد بودند

تصور کن ! سال بعد اسم تو اینجا باشه !

مامامیا ماماسیتا کاچلا ، عجب حس نابیه ، ناب ! مگه نه ؟

وقتشه تو هم اسمت توی لیست بالا قرار بگیره

اگر به این یقین رسیدی ، که حقته ، حق تو ، حق مامانت ، حق بابات ، حق خانواده ات که اسمت تو لیست بالا باشه و برسی به آرزویی که همیشه داشتی و قلب خانواده ات رو شاد کنی ما اینجاییم که کمکت کنیم ، راه رو برات هموار کنیم تا به خواسته ات برسی ! پس منتظرت میمونیم!

مشاوره رایگان